Hakkımızda

Weblink dizini yenilikçi, kaliteli ve ücretsiz bir web dizini projesi olarak kurulmuştur. İnternetteki muadillerinden farklı olarak, herkesin sitesine ekleyebileceği yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile rehber siteleri arasında Türkiye'de bir marka olma yolunda kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Dizin, konuya ve kategoriye göre sıralanmış web sitelerini tek bir site içinde kullanıcılara sunan bir web sitesidir. Social Directory, Türkiye'deki dizin sitelerindeki açığı kapatmayı hedeflerken, kullanıcılarına ücretsiz backlink alma ve sitelerinin reklamını yapma imkanı da sunmaktadır. İnternet dünyasında bilgili ve donanımlı bir ekip tarafından yüksek tecrübeleri ile kurulmuş olan sitemiz her zaman kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çözüm odaklı çalışma prensibini benimseyecektir.

Türkiye'de gelişen teknolojilerle birlikte web sitesi kavramı oldukça gelişmiştir. Bu gelişme ile dijital ağlarda tanıtım her geçen gün zorlaşıyor. Bu durumları göz önünde bulundurarak uzun soluklu bir araştırma yapma ihtiyacı hissettik. Araştırmaya ilk başladığımızda araştırmayı kısa sürede bitireceğimizi düşündük. Haftalar, aylar, yıllar bizi kovaladı ama bir türlü sonunu bulamadık. Çoğu zaman araştırmayı bırakmayı düşündük ama geriye dönüp baktığımızda yıllar boşa gitmiş olurdu. Gece gündüz pes etmeden çalışmaya devam ettik ve sonunda başardık. Bu araştırma kapsamlı olduğu için toplam 12 yıl sürmüştür. Bu açıklamayı neden yaptığımızı kısaca açıklayalım.

İŞ ve İNTERNET devasa kavramlardır

Türkiye'de herkes iş ve internet kavramının çok kolay olduğunu ve bunu bildiklerini söylüyor. Hal böyle olunca bunun mümkün olmadığını söylüyoruz. Sonuç olarak kimse bize inanmıyor. Bir iş alındığında, müşteri tarafı hemen teslimatı talep ediyor ve bunun çok büyük bir maliyete maruz kaldığını söylüyor. Teklifin çok altında bir talebe yanıt olarak zamanında teslim edilemeyen bir işi iptal ediyoruz. Bu durumda sağlıklı bir hizmet vermenin artık mümkün olmadığını düşünerek sektörden çekilme kararı ile araştırma sürecini başlattık ve başarıyla tamamladık. Bu süreçte işletme ve internet kavramlarının gerçekte ne olduğunu çok iyi öğrendik. Birçok farklı iş ve internet ağı projesinin temellerini atmaya başladık. Bu projeler tamamlandığında sektörlerin hizmetine sunacağız. İş hikayemizi anlatırken ne demek istediğimizi anlayacağınızı umuyoruz. Kısacası iş ile interneti nasıl entegre edeceğimizi biliyoruz ve bu alanda size destek olmak istiyoruz.

Hikayemizi ve elde edilen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Bize katılın, destekleyin ve bizi takip edin.

Web Link Dizini

Web Bağlantıları


Web Link Dizini

Web Link Kataloğu, Türkiye'nin çeşitli sektörlerinde, şehirlerinde ve ülke genelinde meydana gelen web gelişmelerine odaklanan kapsamlı bir haber kaynağıdır. Platform, iş dünyasından teknolojiye, kültürden eğlenceye kadar çok çeşitli konularda güncel bilgiler sunuyor. Sektörel haberler, iş dünyası trendleri, teknolojik yenilikler, şehir bazlı gelişmeler gibi konularda zengin içeriklere erişim sağlıyor. Ayrıca çeşitli sektörlerdeki yenilikleri ve başarı hikayelerini içeren yazılarla kullanıcılarını bilgilendirmektedir. WebLink Bağlantı Koleksiyonu, kullanıcılarına Türkiye'nin çeşitli dinamiklerini anlama ve takip etme olanağı sunan, geniş bir okuyucu kitlesine hitap edebilen bir kaynaktır.